Mitte midagi. See on ka põhjus, miks mul jäi suve algul kirjutamine katki ja suve lõpus ma seda uuesti käima ei saanud. Mitte midagi ei toimunud. No lugege mu viimaseid kuu kokkuvõtteid – algavad sellega, et kuu aega midagi ei teinud ja siis lühikokkuvõte sellest, et mitu rahanatukest kusagilt tilkus. Pikapeale kisub sedasi igavaks nii kirjutamine kui ka lugemine.

See aga ei tähenda seda, et ma üldse kirjutada ei tahaks. Mõtteid on endiselt mitmeid, aga pole seda õiget nurka, kuidas kirjutada, veel leidnud. Igast meedias ilmuvast uudisest kirjutada ei taha – seda teevad ju teised blogid, kellel on kõiksugu tarku mõtteid ja arvamusi. Minu eesmärk pole siin miskit arvamusliidri blogi pidada, vaid endiselt kirjutan endale oma mõtete talletamiseks. Ehk jään parem oma passiivsuse juurde ja kirjutan oma mõtteid ainult siis, kui midagi tegelikult ka öelda on. Loodetavasti nüüd natuke tihedamini, kui kord 7 kuu tagant :)

Ja täna on midagi öelda…

Nimelt tegin ma endale LHV kasvukonto ja kannan nüüdsest sinna iga kuu 25 €. Miks? Olen alati mõelnud, et peaks ennast rohkem kurssi viima aktsiatega. Samas pole ma selleks kunagi aega võtnud. Nüüd paistab, et turgudel on põnevad ajad ees ja mõtlesin, et kui üksikaktsiatega jännata ei viitsi, siis see 25 € kuus oleks äkki hea motivaator, et vähemalt kord kuus vaadata, mis sealses maailmas toimub. Summa ei ole suur aga tunde saab kätte – see ju alustamiseks kõige tähtsam. Eks näeb, kuhu sealt edasi liigun.

Ja kuna detsembri alguses sai esimene raha üle kantud ja siis aasta alguses annan teada, kas sellest on saanud 12 € või 25,50 €.