Ei, see ei ole esimese 1. aprilli huumoripostitus, vaid tõesõna kutsun teid sõnumiga “Kliki siia!”, et saada aru, kui suur peab olema minu blogi külastatavus, et reaalselt Google AdSense‘iga mingidki eurod teenida.

Kindlasti oled märganud, et blogi paremal äärel jookseb vahel üks reklaam ning ka artiklitest võib vahel mõne leida. Google ise muidugi lubab, et antud reklaamid on sulle (ja kõikidele teistele lugejatele) meeletult huvitavad ja tõstavad minu postituste väärtust. Vaadates aga, mis reklaamid siia satuvad, ei saa ma nendega 100% nõustuda. Õnneks on AdSense’il reklaamide review võimalus, ehk mingid sms-rahad ja muu olen ma kord kuus ära keelanud.

Miks sellise teemaga postitus?

Lühidalt kokkuvõttes sai Google AdSense pandud tööle selleks, et tore oleks, kui kasvõi kord aastas laekuks mõned eurod, millega selle domeeni ja virtuaalserveri rendi saaks ära maksta. Eriti hea oleks muidugi, kui jääks natuke isegi üle ja saaks näiteks Omarahas ühe 10-eurose laenu välja anda.

Nüüd, kus AdSense on umbes 3 kuud töös olnud, näib, et mingit raha tegelikult ei tiksu. Ega ma põhjust kaugelt pea otsima – ikka mina. Olen ju viimasel ajal suhteliselt vähe postitada jõudnud, sellest tulenevalt on lehel vähe külastajad ja sellest omakorda vähe reklaamide näitamisi ja nendel klikkimisi.

Ehk lahendusi tuli mul pähe kaks:
  1. Peaksin hakkama tihedamini postitama ja lehe liiklust suurendama.
  2. Peaksin kirjutama mingi jabura postituse, kus kutsun kõiki lugejad reklaamile klikkima, et Google’ilt raha ära võtta.

Kuna hetkel tundub, et aega tihedamalt postitusi teha pole, siis valisin selle veidrama variandi. Loodan, et kõik võtate vaevaks alloleval reklaamil klikkida, sest siis saan äkki järgmisel kuul selle veidra katse tulemustest lähemalt kirjutada!

↓↓↓ Ühesõnaga aitäh ette ja kliki siia! ↓↓↓