Ilma pikema jutu ja sissejuhatuseta on see siin – veebruar, aasta kõige lühem kuu ja tema kokkuvõte.

Omaraha

Võrreldes möödunud jaanuariga, oli veebruar märksa positiivsem. Seda eeskätt vähem punaseks läinud laenusid vaadates. See peegeldus väga hästi ka teenitud intressis, mis oli ligi 10 eurot suurem kui jaanuaris ehk jämedalt 78 eurot.

Küll aga jäi sel kuul raha ringlemine kõvasti aeglasemaks ja tundub, et intressid on Omarahas taas alla vajunud. Aga ootan veel natuke, et näha, kas tegu mingi ajutise nähtusega või peab märtsis intresse taas natuke alla tooma.

Eksperiment Omaraha

Portfelli väärtus kasvas kenad 12+ eurot ja kõik tundub kenasti toimivat. Eks intressidega sama teema, mis ülalpool mainisin, aga kuna mahud on väiksemad, siis ei anna see nii palju tunda. Kuid eks ma jälgin samamoodi, et kui raha seisma jääb, toon intresse natuke alla.

MoneyZen

Kui jaanuari esimesel päeval sain 100 € välja kanda, siis täpselt sama juhtus ka veebruari viimasel päeval. Ehk nüüd on MoneyZenis minu raha järel vaid 400 € ja maksmises on enam kui 800 € eest laene. Tundub positiivne. Nendest 800st on muidugi 500+ € probleemsed, aga vaatame, kuidas asi laheneb ja liigub.

Ja numbritest veel seda, et veebruariga kasvas portfell natuke enam kui 10 € võrra.

Investly

Nagu viimasel ajal ikka, tuli MoneyZeni raha siia. Nüüd on mul Investlys 300 € ja see on tiirlema pandud 25-euroste tükkidena. 50-eurosel punasel laenul ootan põnevil elumärke ja midagi muud ei oskagi kommenteerida. Portfell kasvas nii nagu eelmisel kuulgi – 0.50 €.

Kokkuvõtteks

Kokkuvõtteks võiks öelda, et igakuine portfelli kasv püsib hetkel stabiilselt 100 € ringis, mis on täitsa tore summa – justkui leiaks iga nädal 20 + 5 eurose tänavalt :)