* patsutan ennast õlale *
Mõnus tunne, kui saab rahulikult postitust kirjutada ja muud kohustused kuklas ei istu. Vähemalt mitte põletavalt. Tundub, et kibekiire aasta algus on natuke rahunenud ja loodan, et nüüd saan ka teisi postitusi edasi nokitseda. Aga mis märts head tõi?

Omaraha

Esiteks veebruari kokkuvõttes kardetud intresside langus tuli. Mitte küll palju aga siiski natuke.

Hoolimata sellest, liigub portfell tublilt ja stabiilselt üles, kasvades märtsis ei vähem ega rohkem kui 76 eurot ja 73 senti.

Eksperiment Omaraha

Ka siin on kõik hästi. Portfell liigub jõudsalt aasta lõppu seatud 1000 € piiri ületamise suunas. Ja kui järgnevad kuud teevad sama stabiilselt 12-eurost kasvu nagu veebruar ja märts, siis on eesmärk juba septembri lõpuks saavutatud.

Nii jääb veel 3 kolm lisakuud eesmärgi ületamiseks või ebameeldivate ootamatuste tasandamiseks.

MoneyZen

Portfell kasvas 8 eurot ja midagi lillelist ükski graafik või tabel ei näita. Nö rohelises seisus laene on 340 € väärtuses, teist samapalju on punases, ehk kas inkassos või 3+ kuud üle tähtaja. Sellele lisaks on 150 € väärtuses nö kollaseid laene, mis arvatavasti samuti punakat värvi aegamööda võtavad.

Samas olid uudised, et MoneyZenil on uus juht – äkki suudab tema mingid mootorid paremini ja efektiivsemalt tööle saada. Samas raske uskuda, et muudatus mõjutaks ka juba välja antud laene. Pigem ikka uusi. Mina õnneks sellest teada ei saa, sest võtan rahulikult oma raha välja – nulli tulemiseks on vaja kätte saada veel 400 €.

Investly

Siin on positiivseid uudiseid minu 50-eurose võlas arve kohta – minuni laekus 18 senti. Väike summa aga siiski elumärk ja tõestus, et äkki suudetakse maksegraafikust kinni pidada ja tasapisi hakkab arve mulle tagasi tulema.

Kui intresside kogumisest rääkida, siis kasvas nende najal minu sealne portfell 1,36 euro võrra.

Kokkuvõtteks

Stabiilne. Raha juurde pole kuhugi kandnud ja kuskil midagi juhtunud ka pole. Kogu portfell on igakuiselt kasvanud 100 +- 2 €, ehk liigub stabiilselt üles.