Aasta viimane kuu on möödas ja aeg kuu kokkuvõte teha. Nagu novembri kokkuvõttes lubatud, siis oli tegu aasta kõige passiivseima kuuga. See tähendab, et ma ei teinud mitte midagi selleks, et detsember oleks minu lühikese investeerimisajaloo parim kuu. Aga oli! Portfell kasvas kokku enam kui 105 eurot, ületades eelmist rekordit mõnekümne sendiga :)

Omaraha

Tundub, et eelmise kuu intresside kohandamine toimis, sest raha läks kõik kiiresti välja ja teenitud intress jäi 29 senti 100 eurost allapoole. Nii oli Detsember nr. 2 tulemus Omarahas läbi aja. Tundub, et kuigi jõulukuul toimub palju laenamist, siis ollakse ka tublid ja proovitakse uue aasta hakul oma vanad võlad ära maksta, et uut aastat puhta maksegraafikuga alustada :)

Eksperiment Omaraha

Viimane kuu mil minu enda laen veel üleval oli. Juba 1. jaanuari varahommikul võeti viimane makse kontolt maha ja sellega on nüüd kõik. Üle pika aja näitas projekt ka positiivset tulemust, sest peale laenumakset kasvas konto väärtus 1,5 €.

Teen sellest projektist varsti ka täpsema ülevaate ja update‘i.

MoneyZen

Kui oktoobris arvasin, et detsembri lõpuks või jaanuari alguseks peaks kontole kogunema järjekordne 100 €, siis nii oligi. Viimasel detsembri päeval sai 100 € kokku, nüüd lähipäevil peaks veel 50 senti lisanduma, et saaksin 100 € koos teenustasuga välja kanda.

Investly

Intresse teenisin eelmise kuuga võrreldes lausa 6 korda rohkem! Nii tundub, et suur pidu, aga tegelikkuses tähendas see seda, et 6 sendi asemel teenisin 36 senti. Kes aeglaselt sõuab, see kuhugi ikka jõuab.

Minu 50-eurone hilinev arve on endiselt õhus, kuid aasta lõpus saadeti ettevõtte juhatusele final maksegraafik kinnitamiseks ja loodetavasti saab jaanuari jooksul mingit infot, et kuidas edasi. Nagu varemgi olen olnud, on see 50 € nö test, mille lahenemine/mitte lahenemine võib olla määravaks, kas tulevikus tahan sinna suurema summaga siseneda või mitte.

Kokkuvõtteks

Taas ei teinud eriti midagi, kuid numbrid üha suurenevad. Paistab, et liitintress tõesti toimib. Proovin järgmine kuu siis ka võimalikult vähe teha, et portfell võimalikult palju kasvaks.