Omaraha

Sel kuul kasvas portfelli väärtus 78 eurot + sendid. Laenud läksid ilusasti välja, kuid nagu eelmisel korral arvasin, siis toimus väike langus laekumistel. Lisaks arvan, et kuna jõulud on tulemas, siis lähevad laenud küll hästi välja, kuid ka makseraskusi tekib rohkem, sest hakatakse aasta suurimaks kingiralliks valmistuma.

Kindlasti andis laenude väljumisele hoogu ka see, et tõin oma intresse allapoole. Olen aegajalt ikka portaali poole pöördunud, et nad jagaksid infot, mis on hetkel erinevatel laenugruppidel ja -pikkustel keskmine intress. Selle info najal on hea oma intresse korrigeerida.

Eksperiment Omaraha

Ka siin oli tunda väikest müksu allapoole ja portfelli väärtus langes u. 5 €. Pole hullu, sest 1. jaanuaril toimub viimane laenumakse ning siis hakkab igakuine 15-20 € teenitav intress portfelli väärtust kenasti kasvatama.

MoneyZen

Sealne portfelli kasv jäi napilt alla 10 €. Kogu portfelli väärtus on hetkel jagunenud põhimõtteliselt sendi pealt kaheks – 50% on viivises/punased ja 50% on graafikus. Kui nüüd kogu roheline osa päriselt ka tagasi tuleb ja viivisest saadakse kätte umbes 100 €, siis saan enamvähem oma sissemakse tagasi. Kui seda ei juhtu, jään miinusesse. Teenimist sealt aga väga loota pole.

Investly

Selle portaalile pühendasin oma eelmise postituse.

Selle täienduseks võin lisada, et portfell kasvas 6 senti, ehk üks 10 euroga rahastatud 20-päevane arve tuli tagasi.

Laprest

Tundub, et jõulud lähenevad. Nagu ma ka Lapresti postituses kirjutasin, siis sellega hetkel tegeleda ei jõua. Novembris saabusid üle pika aja taas tellimused, mis tähendab, et jõulud on lähedal.

Kuna sel aastal mul laoseis väga suur pole, siis kes ka endale ühte tahab peab kiirelt tegutsema. Ja kuna mu blogi on suhteliselt tundmatu, siis teen nendele paarikümnele tublile lugejale pakkumise – osta Laprest 15% soodsamalt!

Tellimiseks kirjuta mulle millist ja mitut Lapresti tahad. Täpse ülevaate laoseisust leiad osta.ee lehelt.

Kokkuvõtteks

Sel kuul jäi kohu portfelli kasv natuke alla 100 € ja kuhugi raha juurde ei kandnud. Arvatavasti ei tee seda ka lähikuudel, sest mõned ootamatud väljaminekud on vaja endiselt teha. Ehk aasta lõpp ja uue aasta algus saab olema passiivne investeerimine to the max :)